Informace

Byt, 3+1

Ke krátkodobému či střednědobému pronájmu nabízíme prostorný nezařízený byt, který se nachází v přízemí funkcionalistické vily z let 1932-34, která neprošla žádnými necitlivými zásahy a je tak plná výborně dochovaných původních prvků. Vila stojí obklopena velkou zahradou na výborném místě v zelené a klidné lokalitě prestižní brněnské čtvrti Pisárky. K obdivuhodně propracované architektuře interiéru i exteriéru se přidávají úchvatné výhledy do zahrady a na okolní zeleň i areál výstaviště. Klidná jednosměrná ulice plná architektonicky významných staveb vede v blízkosti výstaviště, univerzitního kampusu a rekreační oblasti u nábřeží Svratky. Centrum je vzdáleno necelých 15 minut tramvají či trolejbusy, autem se dá během chvíle vjet do Pisáreckého tunelu i tunelu Hlinky. Stejně blízko jako centrum jsou i velké přírodní plochy s turistickými a cyklistickými trasami.

Interiér bytu nabízí vstupní halu, přijímací salon / jídelnu, obývací pokoj s navazující terasou a zimní zahradou, ložnici, dále plně vybavenou kuchyň, spíž, koupelnu s vanou, toaletu, schodišťovou halu a předsíň. 

Původní parkety, původní kastlová okna, předokenní žaluzie, mramorové parapety a obložení krbu, interiérové dveře dýhované dřevem s výraznou kresbou, původní kliky a okenní kličky, plynový kotel. Parkování před domem.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103579
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné domovní služby a energie: 5.000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.