Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu moderní, částečně zařízený byt s velkým balkónem a terasou, který se nachází v prvním patře bytového domu s výtahem. Budova se nachází ve Střelicích u Brna s dojezdovou vzdáleností 7 km do Brna. Byt je umístěn v klidné ulici s výhledem na zeleň, v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. Pár minut chůze od budovy se nachází autobusová zastávka a vlakové nádraží s přímým spojením do centra Brna. 

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ze kterého je přístup na prostorný balkón, hlavní ložnice, druhá ložnice či dětský pokoj, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala. Obě ložnice mají vstup na zahrádku s terasou.

Dřevěné dubové podlahy, dlažba, vestavěné skříně, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, na míru dělaná kuchyně od české firmy Hanák, kuchyňské spotřebiče Siemens, myčka, plynový kotel, sklep. V ceně je také zahrnuto garážové stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103721
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a energie 5000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.