Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný nezařízený byt ve sníženém přízemí bytového domu v klidné ulici se spoustou zeleně v Praze 6 na Břevnově. Budova stojí ve vyhledávané lokalitě v blízkém dosahu Pražského hradu a oblíbeného parku Ladronka, s rychlým spojením k metru, do centra, na letiště a do mezinárodních škol. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně škol, sportovišť, obchodů a restaurací.
 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s šatními skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a vstupní hala. 

Dlažba v celém bytě, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické podlahové vytápění, pračka, sušička, kuchyň na míru, myčka, indukční varná deska.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103745
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 700 Kč měsíčně pro 1 osobu, další osoba 575 Kč mesíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.