Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s výhledy na Prahu, situovaný v 6. patře nově postavené Rezidence MyMozart s výtahem a podzemním parkováním. Budova se nachází v Praze 5 na Smíchově, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti, pouhých 5 minut chůze či jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Anděl, zastávek tramvají a obchodního centra Nový Smíchov. V blízkém dosahu je autobusové nádraží Na Knížecí, Francouzské lyceum, parky Bertramka, Sacre Coeur, Mrázovka a Petřínské a Kinského sady. Dopravu autem usnadňují blízké tunely - Strahovský, Mrázovka a Blanka. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s vestavěnou skříní, koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. 

Rekuperace, vinylové podlahy, dlažba, protihluková okna s dvojskly, elektricky ovládané předokenní žaluzie, stropní vytápění a chlazení, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, elektronické kukátko, videotelefon, sklep, bezpečnostní kamery v budově. Součástí služeb je i domovník, který pomůže zajistit i drobné opravy v bytě. Možnost pronájmu garážového stání za dodatečný poplatek. K dispozici je společná terasa.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103926
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 5,000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  Garážové stání k dispozici za dodatečný poplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.