Informace

Byt, 3+1

Byt u Letenských sadů. Nabízíme k pronájmu plně zařízený rekonstruovaný byt, situovaný v přízemí udržovaného bytového domu v klidné ulici v bezprostředním sousedství parku na Letné a Národního technického muzea. Vyhledávaná rezidenční lokalita v pěším dosahu parku Stromovka, s plnou občanskou vybaveností a bohatými službami v blízkém okolí a výborným spojením do centra (tramvaje k metru Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), do mezinárodních škol a na letiště.
 

Byt tvoří obývací pokoj s funkčním krbem na tuhá paliva, plně vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice s vestavěnými skříněmi, ložnice pro hosty s technickou komorou a přilehlou malou pracovnou, dále koupelna (sprchový kout, toaleta, vestavěná skříň), samostatná toaleta a velká vstupní hala s vestavěnou skříní.

Výhled do zeleně zahrady, dřevěné parketové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rozkládací sedačka, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, prostorný sklep

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104242
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2,500 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  Není vyžadován
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.