Informace

Byt, 3+kk

Pronájem jedinečného třípokojového apartmánu v podkroví šestipodlažní secesní budovy z počátku 20. století. Apartmán se nachází v historickém objektu, který je národní kulturní památkou a patří k nejkrásnějším secesním budovám v Bratislavě.

Dispozici apartmánu tvoří otevřená obytná část, ložnice, kuchyně, jídelna, moderní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Ke standardu patří stylový nábytek, klimatizace, eurookna, integrovaný systém pro vytápění a chlazení, osvětlení úspornou LED technologií.

Budova je čerstvě zrekonstruovaná, s kvalitním vybavením, do něhož patří výtah, 24/7 ostraha, elektronický zabezpečovací systém a systém kontroly vstupu, bezpečnostní kamerový systém, hlasová signalizace požáru a elektronická požární signalizace, nouzové osvětlení schodišť a společných prostor. 

Lokalita v centru dění a turistického ruchu, v bezprostřední blízkosti uliček a zákoutí Starého Města s nabídkou nejlepších restaurací, kaváren či barů historické části Bratislavy. V pěším dosahu či v blízkém okolí lze nalézt široké spektrum služeb, obchodů a kompletní občanskou vybavenost (veřejné instituce, banky, notářské úřady či advokátní kanceláře, pošty, hotely). V přízemí v prostorách bývalé bankovní haly bude navíc restaurace. Výborná dostupnost autem či MHD.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104327
 • Měsíční nájemné
  50 680 Kč / 2 000 €
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.