Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený klimatizovaný byt s terasou ve 3. patře moderního rezidenčního projektu Šárecký dvůr, který jedinečným způsobem kombinuje moderní architekturu s elegantním historickým stylem původních zachovaných staveb. Uzavřený komplex má 24/7 recepci, podzemní garáže, kamerový systém a krásně upravený privátní park. Příjemná lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, množství zeleně a blízkost centra i letiště. Komplex se nachází nedaleko vodní nádrže Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka. Stanice metra Nádraží Veleslavín s rychlým spojením do centra je vzdálena pár minut chůze a k letišti Václava Havla lze dojet přibližně za 10 minut. Ideální lokalita pro příznivce aktivního životního stylu, vhodná pro dlouhé procházky a projížďky na kole, v okolí naleznete mimo jiné tenisové kurty, fitness centrum a golfový klub s driving range.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do vnitrobloku, ložnice  s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (vana, toaleta, podlahové vytápění), spíž / technická místnost, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. 

Klimatizace, nadstandardní vybavení, masivní dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka a sušička značky Miele, myčka, indukční varná deska, TV, audio systém pro domácí kino, videotelefon, vstup do budovy na čip, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104381
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 7000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  89 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.