Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu moderní zrekonstruovaný podkrovní loft s prostorným interiérem a střešní terasou v centru města, přímo u kostela Blumentál. Tento výjimečný byt je umístěn v poklidné rezidenční čtvrti v těsné blízkosti historického centra města či obchodního centra Central. 

Dispozici bytu tvoří vstupní část se šatnou, kuchyně, koupelna (se sprchovým koutem a WC), pracovna/pokoj pro hosty, balkón, sklad a obývací pokoj s vysokými stropy. Skleněné schodiště vede do patra, kde se nachází ložnice, terasa a koupelna (s vanou a toaletou). 

Vysoký standard bydlení zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna s interiérovými žaluziemi, podlahové vytápění s vlastním plynovým kotlem, klimatizaci, LED osvětlení. Koupelny v bytě prošly citlivou rekonstrukcí s použitím sanity, obkladů a dlažby značky Villeroy & Boch, spotřebiče jsou značky Siemens. Střešní terasa má vlastní přívod vody a osvětlení. Bezpečí střeží alarm napojený na PCO a bezpečnostní kamery před vstupem a na terase (napojené na telefon nájemců). V domě není výtah. 

Ideální poloha domu na krásné zelené ulici pouze 10 minut chůze od centra města. Parkování u domu je k dispozici na rezidenční kartu, případně za rampou ve vnitrobloku. V okolí funguje výborná občanská vybavenost, v pěší vzdálenosti se nachází několik kvalitních kaváren a restaurací, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, obchody, sportoviště a mnoho dalšího. 

Podlahová plocha 160 m2, střešní terasa 16 m2, balkón 3 m2

Cena pronájmu 1 600 eur + energie 300 eur. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104477
 • Měsíční nájemné
  40 424 Kč / 1 600 €
 • Podlahová plocha *
  160 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  179 m²
 • Světlá výška stropu
  2,80 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.