Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu nový, zařízený byt s privátní zahrádkou, situovaný v přízemí nedávno postaveného bytového komplexu PARVI Cibulka na místě bývalé industriální haly Meopta. Budova s 24/7 recepcí a ostrahou, fitness centrem a parkem ve vnitrobloku stojí v klidné rezidenční lokalitě na okraji přírodní rezervace Vidoule, v sousedství lesoparku Cibulka. V rychlém dosahu komplexu se nachází stanice metra Jinonice, vlaková stanice Cibulka se spoji k Andělu a do centra, dobře dostupné je také obchodní centrum Nový Smíchov / Anděl a Německé gymnázium. Plná občanská vybavenost je k dispozici v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, částečně odděleným spacím koutem a přístupem na terasu a zahrádku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, velká vybavená úložná komora a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Masivní dřevěné podlahy, dlažba, vestavěná kuchyň a spací kout z masivního modřínu, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, kamenná pracovní deska v kuchyni, vestavěné kuchyňské spotřebiče zn. Bosch, myčka, pračka, indukční varná deska, videotelefon, alarm, kamerový systém, kočárkárna, místnost na mytí kol a psů. V ceně je zahrnuto venkovní parkovací stání pod stříškou.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104714
 • Měsíční nájemné
  24 000 Kč / 964 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 5000Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Přední zahrada
  35 m²
 • Parkování
  Venkovní zastřešené parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • K dispozici od
  Ihned
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.