Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt, nově zrekonstruovaný pod dohledem architekta. Designový byt se 2 koupelnami, lodžií a výhledy do okolní zeleně a na město se nachází v přízemí / 1. patře řadového bytového domu bez výtahu. Budova stojí ve svahu v klidné rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností a službami v blízkém dosahu, s výbornou dopravní dostupností – pár zastávek autobusem k nábřeží Vltavy nebo ke stanici metra Budějovická. Dobře dostupné je administrativní centrum Prahy 4 a mezinárodní škola Prague British School.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na lodžii, ložnice s vestavěnými úložnými prostory, další dvě ložnice, 2 koupelny (vana, toaleta / sprchový kout, toaleta), technická komora a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Vinylové podlahy, dlažba, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, vinotéka, TV, 2 sklepní kóje

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105254
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 2650 Kč měsíčně pro 1 osobu, další osoba 850 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.