Informace

Byt, 4+kk

Prakticky dispozičně řešený mezonet s klimatizací, balkonem a vlastní garáží poblíž Cambridge International School v Horském parku. Byt se nachází v nástavbě z roku 2005 ve 3. patře s výtahem.

Dispozici bytu tvoří vstupní část s vestavěnými skříněmi na míru, samostatná toaleta a schodiště vedoucí na druhé podlaží bytu s bezbariérovým výtahovým zařízením. Toto podlaží se skládá z galerie s jídelním stolem, obývacího pokoje spojeného s kuchyní a výstupem na balkon, tří ložnic a koupelny s vanou, sprchovým koutem a toaletou.

Standard bytu zahrnuje plastová okna, laminátové podlahy, topení vlastním plynovým kotlem a klimatizaci v každé místnosti. Každá z ložnic je vybavena nábytkem na míru. V jedné z ložnic se nachází tzv. ložnice. Murphy bed, postel vyklápějící se ze skříně.
Garáž se nachází přímo pod bytovým domem. V domě je výtah.

Byt nabízí příjemné, komfotrné bydlení v blízkosti Horského parku v pěší vzdálenosti od soukromé jazykové školy Cambridge International School. Lokalita nabízí velké množství sportovních aktivit ale i relaxu. Blízkost zastávek MHD či napojení na hlavní městské tahy umožňují rychlou dostupnost do centu města či přilehlých městských čtvrtí. Obchodní centra, zdravotní střediska, státní a soukromá vzdělávací zařízení a další potřebná občanská vybavenost dostupné pár minut.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105427
 • Měsíční nájemné
  27 781 Kč / 1 100 €
 • Poplatky za služby
  200 eur
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Celková plocha
  110 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.