Nabízíme k pronájmu novou zařízenou garsoniéru, situovanou ve 2. patře novostavby v oploceném projektu Duo Hlubočepy se spoustou zeleně v okolí, u Dalejského potoka v Praze 5 Hlubočepích. Klidná rezidenční lokalita nedaleko Dívčích hradů a Prokopského údolí, se snadnou dostupností k obchodně-zábavní zóně Anděl a Nový Smíchov, do centra a do Francouzského lycea. Pár kroků od domu se nachází zastávka autobusu a tramvaje, nejbližší metro - stanice Smíchovské nádraží. V blízkém dosahu projektu se nachází cyklostezka podél Vltavy, aquapark Aquadream Barrandov, sportovní areál Tenis Barrandov, naproti domu je k dispozici fitness centrum.
Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.
Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.
Rekuperace, základní zařízení, vinylové podlahy, dlažba, izolační trojskla, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění (tepelné čerpadlo), podlahové topení s funkcí chlazení, myčka, indukční varná deska, videotelefon, kolárna / kočárkárna.
Vybavení
-
Výtah
-
Rekuperace
-
Podlahové topení
-
Předokenní žaluzie