Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, kompletně zařízený byt s vysokými stropy a elegantním interiérem v 5. patře renovovaného, dobře udržovaného bytového domu s výtahem na rozhraní Nuslí a Nového Města blízko Vyšehradu, parku Folimanka a výtoňské náplavky. Lokalita poskytuje vše potřebné – hned u domu je několik kaváren a restaurací, jen pár kroků je vzdálen supermarket. Před domem staví tramvaje, kterými lze dojet během 5 minut do centra nebo ke stanicím metra. Oblast zpříjemňuje spousta zelených ploch, blízko se rozkládá zahrada Na Bělce a Lumírovy sady, na něž navazuje Vyšehrad.
Interiér se skládá z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, jedné ložnice, vybavené šatny, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodby. Byt je orientovaný na sever.
Dubové podlahy, dlažba ve vzoru terazza, interiérové bezfalcové dveře Sapeli s designovými klikami M&T, kvalitní sanita značek Grohe, Laufen a Vitra, centrální vytápění, pračka, sklep.
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit. Náš tým se vám obratem ozve.