Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zařízený klimatizovaný podkrovní byt ve 4. patře plně zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem v klidné části Vinohrad, v blízkosti parku Grébovka, pár minut chůze na náměstí Míru (metro, tramvaje).

Interiér zahrnuje obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodbu.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, domácí vrátný, WiFi internet. Možnost parkování v nedalekých garážích za 2000 Kč/měs + DPH. Poplatky za společné služby 3.000 Kč/měsíc. Spotřeba energií (elektřina, plyn, voda) 2000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Není k dispozici
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  14742

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.