Informace

Byt, 3+1

Světlý nezařízený byt po rekonstrukci situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a výhledem na pěkně upravené Řezáčovo náměstí. Klidná lokalita v příjemné části Prahy 7, pár minut chůze do parků Stromovka a Letenské sady, s veškerou občanskou vybaveností v okolí, pár minut ke stanici metra Vltavská a tramvajím na Strossmayerově náměstí (10 min. do centra).

Byt má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 2 ložnice (jedna je průchozí), dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, úložnou komoru a halu. Z oken hlavních pokojů je příjemný výhled do zeleně korun stromů.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, podlahové topení v koupelně, bezpečnostní dveře, audio systém v celém bytě, stmívače, plynový kotel, myčka, domácí vrátný. Ve vnitrobloku domu je nájemcům k dispozici upravený dvůr s posezením. Možnost pronájmu parkovacího stání v hlídaných garážích 100 m od budovy. Poplatky za společné domovní služby a vodu 3000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Nezařízené.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  19842

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.