Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Kompletně zařízený světlý byt s terasou a balkonem (14 m2), situovaný ve 4. patře moderního rezidenčního projektu Zelené město s podzemním parkováním a dětským hřištěm. Klidná lokalita na pomezí Hrdlořez a Žižkova, s dobrou občanskou vybaveností a tramvajovými a autobusovými spojí do centra a k metru - nejbližší stanice metra Palmovka.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice se vstupem na balkon, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta), prádelní komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Výhledy do zeleně, lamino a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, pračka, myčka, kávovar, bidetová sprška na toaletě, TV, domácí vrátný, výtah, sklep 2,5 m2. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (přepis na nájemce). K dispozici od října 2017.

Byt 92 m2, terasa a balkon 14 m2.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  92 m²
 • Balkon
  14 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  21330

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.