Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu elegantní, plně vybavený designový byt, v němž se snoubí moderna s historií. Byt leží ve 4. patře stylově zrenovovaného bytového domu s novým výtahem, jen pár kroků od Letenských sadů a zastávky tramvají s rychlým spojením na metro Hradčanská a Vltavská. Oblíbená rezidenční lokalita v pěším dosahu centra, s kompletní občanskou vybaveností a bohatými možnostmi sportovního, kulturního i společenského vyžití, v rychlé dostupnosti na letiště a do četných mezinárodních škol.

Interiér tvoří západně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a orientací do tichého dvora a pracovna (případně druhá ložnice). Byt má dále koupelnu s okny, vanou a toaletou a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Zachované původní prvky, repasované parkety, dlažba, repasovaná špaletová okna, masivní dveře, bezpečnostní vstupní dveře, centrální plynové vytápění, žaluzie, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, videotelefon, společný balkon v mezipatře domu. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26199
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby: 3000 Kč měsíčně. Záloha na vodu, teplou vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.