Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt ve 2. patře dobře udržované renovované budovy s výtahem. Dům stojí v klidné ulici pár kroků od parku Havlíčkovy sady, na pomezí oblíbených rezidenčních čtvrtí Vinohrady a Vršovice. Vyhledávaná lokalita s velmi rychlým spojením do centra a plnou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici se stěnou vestavěných skříní, dále koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Kvalitní laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, optický kabel. K dispozici od ledna 2023

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění: 2.500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Celková plocha
  37 m²
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  33272

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.