Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Nabízíme na pronájem byt s balkonem, situovaný v 1. patře v moderním rezidenčním projektu Zelené město II s kamerovým systémem, podzemním parkováním a parčíkem s dětskými hřišti. Budova se nachází v klidné přírodní lokalitě na pomezí Hrdlořez a Žižkova, v blízkosti parku Smetanka, v místě s tramvajovými a autobusovými spoji do centra a k metru a výbornou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (2 min. chůze na tramvaj a ke Kauflandu).

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, vstup do domu na čip, výtah, sklep. K dispozici je 1 garážové stání (v ceně). Poplatky za společné služby a vodu: 2300 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  49 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35474

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.