Informace

Byt, 3+kk

Atraktivní byt u Stromovky. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, částečně zařízený designový byt v 1. patře udržovaného bytového domu s výtahem v klidné letenské ulici v bezprostředním sousedství parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost, Letenský park a Pražský hrad, rychlé je také spojení na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s arkýřem, jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice orientované do klidného vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, vybavená šatna a velká centrální vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dekorativní dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický kotel, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, sušička, kolárna. Byt je možno dovybavit nábytkem za vyšší nájemné. Záloha na společné služby a vodu: 1000 Kč měsíčně (pro 1 osobu). Energie se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37003
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.