Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt s balkonem a výhledem na řeku a Tančící dům, situovaný v 5.NP zrenovovaného secesního bytového domu s výtahem a majestátními vstupními prostory. Budova leží v klidné lokalitě přímo na nábřeží Vltavy, pár minut chůze od zastávky tramvají s přímým spojením do centra, v pěším dosahu obchodně zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jedna s balkonem s výhledem do zeleně vnitrobloku, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala.

Zachované původní architektonické prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, laminátová podlha, linoleum, dlažba, plynový kondenzační kotel, nová kuchyň, pračka, myčka. Záloha na společné domovní služby a vodu: 690 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  90 m²
 • Balkon
  2 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39371

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.