Informace

Byt, 2+1

Nezařízený byt 2+1 s ložnicí do klidného vnitrobloku je umístěn ve 2. patře bytového domu u Strossmayerova náměstí, přímo u tramvajové zastávky, v pěším dosahu stanice metra Vltavská, 5 minut od centra. Lokalita s množstvím bister, kaváren, restaurací a obchodů, nedaleko artového kina Bio Oko, kousek od Letenských sadů.

Byt má obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelnou, ložnici orientovanou do dvora, koupelnu, toaletu zvlášť, technickou místnost s plynovým kotlem, velkou vybavenou šatnu a předsíň.

Byt je udržovaný, v obývacím pokoji a kuchyni jsou nově repasované parkety. Pračka, sklep. Záloha na společné domovní služby a vodu 800 Kč/měsíc/1 osoba. Elektřina bude převedena na nájemce. Dům je po částečné rekonstrukci, probíhá příprava na výstavbu výtahu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39528
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.