Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + 1

Nabízíme k pronájmu byt s balkonem, situovaný ve 2. patře udržovaného klasického bytového domu bez výtahu. Budova stojí na pomezí Smíchova a Malé Strany, pár kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží, v pěším dosahu Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl / Nový Smíchov. Lokalita nabízí bohatý výběr služeb, četné možnosti společenského a sportovního vyžití a výbornou dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (pár minut od tramvajové zastávky).

Interiér tvoří obývací pokoj, 3 ložnice, plně vybavená kuchyň s balkonem a výhledem do zeleně vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, úložná komora / šatna, toaleta pro hosty a vstupní hala. Dvě z hlavních místností jsou průchozí.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, velká okna, pračka, myčka. Záloha na společné služby cca 3000 Kč měsíčně. Spotřeba energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  140 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39698

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.