Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený půdní byt v 6. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem v klidné ulici na pomezí Vinohrad a Žižkova. Budova se nachází v pěším dosahu Riegrových sadů, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra - 2 krátké zastávky tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží. V pěším dosahu se také nachází Rajská zahrada - víceúčelový oddechový, sportovní a zábavní park se zahradou a stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a střešním oknem s výhledem na Žižkovskou TV věž, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a úložnými prostory a vstupní chodba.

Klimatizace v obou hlavních místnostech, dubové parkety, dlažba, zatemňovací stínění v ložnici, centrální vytápění, rozkládací sedačka, myčka, nádobí, pračka se sušičkou. Záloha na společné domovní služby, vodu, vytápěni a elektřinu 6.000 Kč/měs. K dispozici od 5. září 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39699
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Celková plocha
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.