Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný nezařízený byt se dvěmi balkony a krásným výhledem v 9. patře nedávno postaveného rezidenčního komplexu Tulipa Třebešín na okraji klidné vilové čtvrti na rozhraní Vinohrad a Strašnic. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár kroků od parku Jiřího Karena, s autobusovými spoji do centra, přibližně 10 minut chůze od stanice metra Želivského a Malešického parku.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s vanou a toaletou, haly a dvou balkonů. Jeden balkon přístupný z obývacího pokoje, druhý z ložnice.

Laminátové plovoucí podlahy a dlažba, francouzská okna, centrální vytápění, myčka, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 4800 Kč měsíčně. Elektřina se vyúčtovává zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkon
  15 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39842
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.