Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme světlý klimatizovaný mezonetový byt ve 4. patře klasického bytového domu bez výtahu ve vyhledávané rezidenční čtvrti v těsné blízkosti stanice metra a zastávky tramvají Dejvická na Vítězném náměstí, v pěším dosahu Pražského hradu. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a službami v okolí, v rychlém dosahu parku Stromovka.

Interiér bytu tvoří ve spodním patře obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, toaleta a vstupní hala. V horním patře se nachází galerie s otevřenou ložnicí a en-suite koupelnou se sprchovým koutem.

Plovoucí laminátové podlahy, dlažba, klimatizace, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, elektrické otevírání střešního okna, úložné prostory v předsíni, elektrokotel. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40025
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby, vodu: 1.000 Kč pro 1 osobu, 1500 Kč pro 2 osoby měsíčně. Elektřina - převod na nájemce. 
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.