Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Kompletně renovovaný byt s balkonem ve 2. patře udržovaného bytového domu s výtahem ve vyhledávané rezidenční čtvrti v těsné blízkosti stanice metra Dejvická na Vítězném náměstí s několika zastávkami tramvají a autobusů a v docházkové vzdálenosti od Pražského hradu. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a dostupnosti do mezinárodních škol a na letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, oddělená a plně vybavená kuchyně, ložnice, koupelna se sprchou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Parkety a velkoformátová dlažba, vestavěné skříně v hale, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, sklep. V domě k dipozici i sušárna a kočárkárna. Záloha na společné domovní služby a vodu: 3300Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  55 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40238

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.