Informace

Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt, situovaný ve 3. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Byt se nachází v klidné ulici pár kroků od Divadla pod Palmovkou, pár minut chůze od Thomayerových sadů a stanice metra Palmovka s četnými zastávkami tramvají a autobusů, nedaleko Vltavy a Libeňského ostrova. Lokalita s rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti.

Byt má obývací pokoj s arkýřovým výklenkem, plně vybavenou kuchyň, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, úložnou komoru a vstupní halu.

Parkety, terazzo, dlažba, plynový kotel, topení WAW, myčka, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 600Kč /os. Plyn a elektřina se platí zvlášť. K dispozici od poloviny října 2021. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40395
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.