Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Byt s krásným výhledem na nábřeží Vltavy, Petřín a Pražský hrad. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený renovovaný byt se zachovanými původními architektonickými prvky ve 4. patře zrekonstruovaného secesního domu s výtahem. Dům stojí přímo na nábřeží Vltavy, nedaleko Vyšehradu, pár kroků od stanice metra Palackého (Karlovo) náměstí a zastávek tramvají. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém v okolí, v rychlém dosahu je také Francouzské lyceum.

Byt má velkou centrální vstupní halu, obývací pokoj s klimatizací a krásným výhledem, plně vybavenou kuchyň se spíží, 2 ložnice, koupelnu s vanou a bidetem, samostatnou toaletu a šatnu.

Parkety, dlažba, původní dřevěné dveře, křišťálové lustry, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, žehlička a žehlicí prkno, satelitní připojení, sklepní kóje. Možnost parkování za 3.200 Kč/měs. na uzamčeném dvoře střeženém bezpečnostními kamerami, vzdáleném 200 metrů od domu. Poplatky za společné služby, spotřebu energií, klimatizaci, internet a satelitní připojení: 5000 Kč měsíčně. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40424

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.