Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt, situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti na Vinohradech u sadů Svatopluka Čecha, dva bloky od Riegrových sadů, pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad. Oblíbená lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, ložnice se skříněmi a en-suite koupelnou se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnou skříní. Byt je orientován do ulice.

Parkety, dlažba, plynový kotel, myčka, videotelefon. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 600 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 1. listopadu 2021 (případně dříve).

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40499

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.