Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu moderní, částečně zařízený byt, situovaný v 1. patře Rezidence Hendlův dvůr, hospodářské usedlosti z pol. 16. století, která prošla kompletní citlivou rekonstrukcí. Bezpečný uzavřený areál Rezidence se nachází v klidné vilové zástavbě plné zeleně v žádané lokalitě na okraji Hanspaulky směrem k Šáreckému údolí. Oblast s rychlou dostupností do centra, autobusovými spoji k metru Bořislavka a Hradčanská s plnou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu letiště a mezinárodních škol, pár minut od stadionu Juliska.

Byt tvoří 2 samostatné ložnice, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelna (vana, 2 umyvadla, podlahové topení), samostatná toaleta a vstupní hala.

Rekuperace vzduchu, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, videotelefon, úložná komora na patře, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  40658

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.