Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní byt s balkonem, situovaný v 8. patře rezidenční budovy s výtahem a parkováním. Dům stojí v klidné čtvrti plné zeleně v Praze 4 Kamýku, v blízkém dosahu mezinárodní školy Prague British International School, nedaleko místního lesa s četnými příležitostmi pro sport a relaxaci. Lokalita s plnou vybaveností v okolí, v rychlém dosahu Jižní spojky, s pravidelnými autobusovými spoji ke stanici metra Kačerov na trase C.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, úložnou komoru a vstupní chodbu.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. V ceně je zahrnuto garážové stání v budově. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 2.300 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40665
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.