Informace

Byt, 2+kk

V unikátním projektu Sky Park by Zaha Hadid nabízíme k pronájmu moderní dvoupokojový byt s lodžií v 7. podlaží, z něhož je výhled na panorama města, Bratislavský hrad i UFO. Komfortní bydlení v nové čtvrti v bezprostřední blízkosti OC Eurovea a nábřeží Dunaje. Lokalita poskytuje rychlé napojení na veřejnou dopravu včetně zcela nového autobusového terminálu a blízkost nákupního centra Nivy.

Dispozici tohoto designového bytu tvoří obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní, ložnice se šatnou, vstupní hala s vestavným úložným prostorem a koupelna s vanou a toaletou. Vstup na lodžii je možný z obou pokojů.

Byt je kompletně zařízený nábytkem na míru a veškerými elektrospotřebiči. Vysoký standard vybavení zahrnuje dřevěné parkety, hliníková okna, rekuperaci vzduchu, stropní klimatizaci a shoz smetí. Obyvatelům je k dispozici nonstop recepce a přístup na vyhlídku v horním poschodí. Internetové připojení je zahrnuto v ceně nájmu. K bytu patří sklep, za příplatek je možné pronajmout garážové stání.

Interiér 49,98 m2, lodžie 4,66 m2.

Pronájem 900 eur + 250 eur energie + 99 eur parking.

K dispozici od 1. srpna 2023.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  200 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  Garážové stání 90 eur/měsíc
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  40683
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.