Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, plně zařízený rohový byt v 1. patře klasického bytového domu s novým výtahem pár kroků od zastávek tramvají, poblíž stanic metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru. Budova stojí v lokalitě s velmi rychlým dopravním spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Stylový interiér tvoří obývací pokoj s galerií - patrem na spaní, čtenářským koutkem, plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice se 3 velkými okny, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Prostorné místnosti, parkety, laminátové podlahy, dlažba, vysoké stropy, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska. K dispozici od června 2023, po dohodě možno dříve.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a vodu 1.000 Kč/měs. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43038

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.