Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní byt s terasou a krásným výhledem do zeleně a na sousední golfové hřiště Hodkovičky, situovaný ve 4. patře novostavby, která je součástí rezidenčního komplexu s veřejně přístupným parkem v Praze Modřanech. Lokalita prochází postupnou revitalizací a přeměnou v moderní čtvrť s veškerými službami. V bezprostřední blízkosti se nachází freestyle park, lanové centrum a cyklostezka (20 minut náplavka na Výtoni, 25 minut centrum). Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s vestavěnou skříní, velkou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnou skříní a úložnými prostory. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Rekuperace, velkoformátová dlažba v celém bytě, podlahové vytápění v koupelně, plisé žaluzie, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, lednice na víno, úložný prostor na terase. V domě kočárkárna, kolárna, u domovního vstupu lobby s posezením. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 3500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40703
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.