Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu byt s balkonem a výhledy do zeleně, situovaný ve 3. patře moderního bytového domu s výtahem v Praze 4 na klidném místě obklopeném zelení, v blízkosti kompletní infrastruktury. Procházkou či na kole je to kousek k Hamerskému rybníku nebo do přírodního parku Hostivař-Záběhlice. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, zastávka autobusu je 500 metrů od domu, autobus jezdí například 11 minut ke stanici metra A Skalka nebo 12 minut k metru C Chodov.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, vybavená šatna a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Dřevěné podlahy, dlažba, kuchyňské spotřebiče Bosch, myčka, mikrovlnná trouba, záclony, závěsy. Záloha na společné domovní služby, topeni a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40780
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Balkon
  6 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.