Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt se zimní zahradou a terasou, situovaný ve 2. patře moderního bytového domu s podzemním parkováním a pěkně upraveným vnitroblokem s dětským hřištěm. Dům se nachází pár kroků od Divadla pod Palmovkou, pár minut chůze od Thomayerových sadů a stanice metra Palmovka s četnými zastávkami tramvají a autobusů, nedaleko Vltavy a Libeňského ostrova. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a k občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem do východně orientované zimní zahrady (7 m2), 2 samostatné ložnice s přístupem na západně orientovanou terasu s výhledem do klidného vnitrobloku, dále úložná komora, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, centrální topení, podlahové vytápění v koupelně, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, bezpečnostní kamery v budově, vstup do budovy na čip. K dispozici je samostatná podzemní uzavíratelná garáž s úložným prostorem (v ceně). Záloha na poplatky za společné domovní služby, vodu a topení: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 1. prosince 2021.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  40849
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.