Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s balkonem, situovaný ve 2. patře moderního rezidenčního komplexu s podzemním parkováním a spoustou zeleně v okolí. Projekt stojí v poklidné lokalitě pod kopcem Baba, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, Šáreckého údolí a parku Stromovka, pár krátkých zastávek tramvají nebo autobusem ke stanici metra Dejvická (5 min. do centra). V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost, rychle dostupné je letiště a četné mezinárodní školy.

Byt nabízí obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice s přístupem na společný balkon, koupelnu s vanou a toaletou, toaletu pro hosty, technickou komoru a vstupní chodbu.

Dřevěné podlahy, dlažba, centrální topení, plisé žaluzie, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí, sklep, bezpečnostní kamery v budově. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení, spotřebu vody a údržbu garáže: 4200 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (záloha 1100 Kč měsíčně).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40917
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Balkon
  11 m²
 • Celková plocha
  113 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.