Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu slunný, zařízený a klimatizovaný byt s velkou, jižně orientovanou lodžií a výhledy do rezidenčního okolí a blízké zeleně, situovaný ve 13. patře moderního bytového komplexu s 24/7 recepcí, kamerovým systémem, dvěma výtahy a podzemním parkováním. Budova stojí v klidné obytné čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností, v blízkosti obchodního centra Prahy 4 a stanice metra Budějovická. Pár kroků od domu je zastávka MHD, v okolí se nachází množství sportovišť, restaurací a služeb.

Interiér bytu zahrnuje obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice s dřevěnými francouzskými okny, kterými se vstupuje do lodžie (11,7 m2) s výhledem do městské zeleně, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorná vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Klimatizace, dřevěné a laminátové podlahy, dlažba, centrální topení, myčka, sklepní kóje (1,9 m2). Možnost pronájmu 2 parkovacích stání v podzemní garáži v budově za 1800 Kč/stání měsíčně. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 7000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41071
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Lodžie
  12 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.