Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní půdní byt ve 3. a 4. patře dobře udržované zrekonstruované budovy bez výtahu. Dům stojí v centru Prahy pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár kroků od stanice metra Národní třída a parku na Karlově náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí. 

Do bytu se vstupuje vstupní chodbou s úložným prostorem ve 3. patře. Z té vedou schody do 4. patra, které nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnici s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletu s bidetovou sprškou.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynové topení, myčka, indukční varná deska, předokenní a vnitřní rolety. K dispozici od června 2023 (případne dříve). 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 2.735 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se platí zvlášť.
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41126

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.