Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný nezařízený tichý byt ve 2. patře udržovaného bytového domu. Lokalita je charakteristická plnou občanskou vybaveností a nabízí bohatý společenský a kulturní život, poblíž jsou divadla, kina, sportoviště. Dům se nachází v sousedství dvou starých klášterů a zahrady Kinských, krátkou procházkou přes upravený park Sacré Coeur lze dojít ke stanici metra Anděl a k obchodnímu centru Nový Smíchov. Nedaleko od domu je autobusová a také tramvajová zastávka.

Z prostorné vstupní chodby jsou přístupné všechny pokoje. Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem je orientovaný na jihovýchod, obě ložnice jsou orientované severozápadně do klidné vzrostlé zahrady. Jedna z ložnic má malou komoru. Dále je v bytě samostatná toaleta a koupelna s vanou.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, špaletová okna, kuchyň značky Sykora, vestavěná skříň v chodbě, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, Bez výtahu. Záloha na společné služby, vodu a topení: 2200 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41243

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.