Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt se zimní zahradou, situovaný ve 2. patře moderního rezidenčního projektu Garden Towers s 24/7 recepcí a parkováním. Komplex se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vestavěnou skříní, prosklená zimní zahrada oddělená posuvnými dveřmi, vhodná pro pracovnu nebo ložnici pro hosty, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Dřevěné podlahy, dlažba, podlahové topení v koupelně, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3600 Kč měsíčně. Záloha na elektřinu 1060 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41249

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.