Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem nezařízený byt s velkým balkonem, situovaný ve 13. patře novostavby, která je součástí rezidenčního komplexu s veřejně přístupným parkem v Praze Modřanech. Lokalita prochází postupnou revitalizací a přeměnou v moderní čtvrť s veškerými službami a občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti se nachází freestyle park, lanové centrum a cyklostezka (20 minut náplavka na Výtoni, 25 minut centrum). Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Balkon je přístupný z obou hlavních místností.

Rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, centrální vytápění, myčka, úložná komora na balkoně, sklep, bezpečnostní kamery, kočárkárna, kolárna, u domovního vstupu lobby s posezením. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). K dispozici od 1. května 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41724
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkon
  15 m²
 • Celková plocha
  72 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.