Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu moderní garsoniéru ve 4. patře novostavby s výtahem v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu stanice metra a obchodně zábavního centra Černý most. Budova stojí v rezidenční čtvrti v sousedství klidové zóny údolí Rokytky s rybníkem Martiňák a Golf resortu Black Bridge, nedaleko nájezdu na Pražský okruh.

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Laminátové podlahy, dlažba, žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, kočárkárna. V ceně je zahrnuto 1 venkovní parkovací stání. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 3.498 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  33 m²
 • Parkování
  Bezpečné venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41848

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.