Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený renovovaný byt s balkonem ve 4. patře udržovaného bytového domu bez výtahu v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Budova stojí v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra díky blízké zastávce tramvají (pár kroků od domu) a nedaleké stanici metra Vltavská (5 min. chůze od domu) a s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. Rychlá je také dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt tvoří velký obývací pokoj s balkonem, prostorná vstupní hala s plně vybavenou kuchyní, jídelna / ložnice, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout) a samostatná toaleta.

Dřevěné podlahy, dlažba, elektrické přímotopy, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby a vodu: 2500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41978
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Balkon
  1 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.