Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu moderní nezařízený rohový byt s balkonem a krásnými výhledy na město a okolní zeleň, situovaný v 5. patře - nástavbě bytového domu s výtahem, společnou zahradou a parkováním. Budova stojí v klidné rezidenční části Prahy 5, v lokalitě s rychlou dostupností do centra a k občanské vybavenosti, pár zastávek autobusem ke stanici metra Anděl a obchodně zábavnímu centru Anděl / Nový Smíchov. V blízkém dosahu se nachází parky Šalamounka, Nikolajka a Santoška, Francouzské lyceum a anglická školka Nessie, která je součástí mezinárodní školy Park Lane.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s knihovnou, plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem na Prahu, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Dřevěné podlahy - olejovaný americký ořech, dlažba, množství vestavěných úložných prostor, myčka, mikrovlnná trouba. V ceně je zahrnuto parkovací stání na pozemku. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1200 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť převodem na nájemce. K dispozici od 1. července 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42008
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  95 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.