Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem byt s terasou ve 2. patře moderní Rezidence Na Farkáně s výtahem a podzemním parkováním. Budova se nachází v klidné části Prahy 5 v Jinonicích v sousedství parku Na Farkáně a projektu Waltrovka, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl / Nový Smíchov a Francouzské a Německé mezinárodní školy. Rychlá je také dostupnost do centra Prahy - nejbližší stanice metra jsou Radlická a Jinonice.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaletou a podlahovým vytápěním, komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné domovní služby, topení a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. K dispozici od července 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42393
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.