Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, částečně zařízený byt v 5. patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem, situovaný pouhé 2 bloky od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora. Výhodná rezidenční lokalita na pomezí Žižkova a Vinohrad s velmi rychlým spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrových sadů.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jednu ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu. Byt je orientován do dvora.

Vinylové podlahy, dlažba, plynové topení WAW, pračka, indukční varná deska. Možnost pronájmu garážového stání v nedalekých garážích Luxembourg Plaza za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1700 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42436
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.