Informace

Byt, 1+1

Designový byt v nové ikonické budově z dílny renomovaného architekta Stanislava Fialy, autora pražského DRNu. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízenou garsoniéru v 5. patře jedinečného bytového domu v dynamické čtvrti, která nabízí bohatou občanskou vybavenost, množství trendy kaváren, restaurací a bister, četná sportoviště a vyniká také skvělou dopravní dostupností. Původně průmyslové Holešovice vyrostly do moderní čtvrti s lehce bohémskou atmosférou. K výhodám zdejšího bydlení přispívá zejména rychlý dosah centra tramvají i metrem (Vltavská, Nádraží Holešovice), vyhlášené hudební kluby, umělecká galerie DOX, divadla La Fabrika a Jatka 78, multikulturní centrum ad. Nedaleko domu je golfový driving range, blízko je též oblíbená cyklostezka podél Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj / ložnice s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s plně vybaveným kuchyňským koutem a vestavěnou skříní.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, sklep, kočárkárna / kolárna, vstup do domu na čip, výtah. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za 2000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkování
  Parkování v garážích nedaleko.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42437

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.