Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu komletně nově zrekonstruovanou, plně zařízenou garsoniéru s balkonem a krásným výhledem do dalekého okolí se spoustou zeleně, situovaný v 1. patře udržovaného bytového domu. Budova stojí ve svahu v klidné rezidenční zástavbě vedle parku Dlážděnka, v blízkosti lesoparku Bílá skála a Draháňské údolí, v lokalitě s rychlým spojením do centra, nedaleko tramvajové zastávky se spoji ke stanici metra Kobylisy (nebo 10 minut pěšky) a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Stylový interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do zeleně, chodba s vestavěnými skříněmi a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Vybavení na míru, dřevěné parkety, dlažba, velké množství vestavěných skříní a úložných prostor, rozkládací pohovka, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, sklep. Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody: 1800 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42566
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.